KONST / Litografier / Färglitografi 14637175
nr 1463 7175
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 343/380. Färglitografi, bildmått: 31x27, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:08:51
23/4 17:11:46
25 apr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien